KAMPANYA!!!

KAMPANYA!!!

Hayatında en az bir defa da olsa sağlıklı beslenmeyi denedin, belki bir süre kendi başına olumlu sonuçlar da aldın. Öyle değil mi? Peki kaç gün sürdürebildin? Aslında herkes biraz ne yiyip ne yememesi gerektiğinin bilincinde fakat yine de neden devamı getirilemiyor?

Elbette bunun genel ve özel olabilecek bazı sebepleri var ama bu sebeplerin en önemlilerinden biri sağlıklı olduğunu düşünerek yaptığın küçük hatalar. Bu hatalar öyle küçük ki bazen çıplak gözle görülemeyebilir ve bir uzmanın bunun altını çizmesi gerekir. Bu noktada diyetisyenin devreye girer ve bu küçük hatalar konusunda bilinçlenmeni sağlar. Diyetisyenin ile beraber en iyi sonuçları almak için yapılacak en doğru adım ise belirli bir rutin içinde düzenli olarak seanslara katılmaktır.

Diyet yaparken en sık yaşanılan sorunlardan biri zamanla motivasyonda yaşanan düşüşlerdir. Özellikle girdiğimiz yaz aylarında canın ne çekiyorsa onu yemek istiyorsun fakat diyette olduğun için ya yiyemiyor veya yedikten sonra suçluluk hissediyorsun. İşte bu noktada danışanların kaçamaklarına dair buldukları ilk çözüm diyetisyene gitmeyi bırakmak oluyor. Pes ettiğin bu noktada kaybediyorsun. Üstelik emeklerin de boşa gidiyor. Oysa ki bu dönemde en çok ihtiyacın olan şey motivasyon ve bir uzman desteği. İstediğin kiloya ulaşıp sağlıklı yaşam şeklini hayatına oturtana kadar seni motive edebilecek en önemli kişi ise diyetisyenindir. Onun bunu yapabilmesi de ancak seanslara katılım göstermen ile mümkün olabilir. Yani aslında diyete başladığın zamanki azminin ve motivasyonunun düşmesini engelleyememendeki tek sebep seans aralarını uzatman veya seanslara gitmemen.

İşte bu yüzden senin için yeni bir kampanya başlattık;

1 ay içerisinde haftalık olarak geldiğin 3 seans sonrası aynı ay içinde alacağın 4. seans bizden sana hediye!

Kampanya detayları için lütfen tıkla.